Vidermina – CLX larës vaginal monodozë

2,500 Lekë

(lavanda vaginale monodoze 5 flakone)

Përshkrimi i Produktit

Solucion monodozë gati për përdorim, e indikuar për higjenën intime femërore, që ndihmon në parandalimin e inflamacionit vaginal. Flakoni njeperdorimesh i pajisur me kanjulë fleksibël lejon aplikimin e lëngut në respekt dhe përputhje të plotë me fiziologjinë e sistemit gjenital femëror.

E indikuar në rastet e:

 • Inflamacionit vaginal (djegie, kruarje)
 • Gjatë ose pas ciklit menstrual

Pa parfum, pa ngjyrues, pa parfum.

 • E testuar për Nikel, Koblt, Krom, Paladium dhe Mërkur.
Firma

Vidermina

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

140ml, 5

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vidermina – CLX larës vaginal monodozë”

LART