- 20%

Vichy – Ujë termal mineral

Original price was: 1,080 Lekë.Current price is: 864 Lekë.

Mineralizing Thermal Water

Përshkrimi i Produktit

Vichy – Mineralizing Thermal Water

Uji termal Vichy 100% i pastër hidraton, zbut, freskon dhe përforcon barrierën e lëkurës me 15 minerale thelbësore dhe antioksidantë.

 • 100% i pastër  ndihmon në rritjen e cilësisë dhe shëndetit të lëkurës
 • Hidraton, freskon dhe qetëson lëkurën
 • Mbron lëkurën nga agresorët mjedisorë me antioksidantë
 • Ndihmon në përforcimin e barrierës natyrore të lëkurës
 • Përmban 15 minerale thelbësore
 • Ideale për të gjitha llojet e lëkurës
 • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme
 • Jo komedogjene
 • Pa aromë
 • Pa Paraben
 • Pa konservantë
 • Pa alkool

Udhëzime mbi përdorimin

Pas spërkatjes, lëreni të veprojë për disa momente dhe më pas thajeni butësisht. Përdoreni në mëngjes dhe mbrëmje.

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

150ml

AQUA / WATER

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Ujë termal mineral”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART