- 20%

Vichy – Hydra Mag C Trajtim hidratues, kundër lodhjes për meshkuj

Original price was: 3,400 Lekë.Current price is: 2,720 Lekë.

(Homme Hydra Mag C)

Përshkrimi i Produktit

Tё gjitha tipet e lёkurёs,edhe ato me te ndjeshmet.
Njё veprim unik kundёr tё gjithё shenjave tё lodhjes:tonifikon,rifreskon lёkurёn,redukton borsat dhe rrathёt e syve.

Pёrmban: Vitamina C e Magnez, pёr tё zhdukur sulmet ndaj lёkurёs dhe tonifikim total tё saj.

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

50ml

Aqua Glycerin Alcohol Denat. Propanediol Dimethicone Phenyl Trimethicone Propylene Glycol C13-14 Isoparaffin CI 15985 CI 77891 CI 77492 CI 77491 CI 77499 Triethanolamine Triethyl Citrate Silica [Nano] Sodium Dextran Sulfate Escin Phenoxyethanol Magnesium Sulfate Magnesium Ascorbyl Phosphate Boron Nitride Ascorbyl Glucoside Caprylyl Glycol Laureth-7 Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer Polyacrylamide Acrylates/Ammonium Methacrylate Copolymer Parfum Code F.I.L. : B45492/7

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Hydra Mag C Trajtim hidratues, kundër lodhjes për meshkuj”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART