- 20%

Vichy – Slow Age Night

(1 përshtypje mbi produktin)

4,368 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Vichy – Slow Age Night

Slow Age Night është kujdes nate me shumë përdorime që lufton shenjat e plakjes së përditshme urbane. Provuar klinikisht se ndihmon në rivendosjen dhe rigjallërimin e lëkurës së mbytur nga agresorët urban siç janë rrezet ultraviolet, ndotja dhe stresi – faktorë që mund të ndryshojnë aftësinë natyrore të lëkurës për t’u rigjeneruar .Formuluar me Bifidus dhe Vitamina B3 – e njohur për të rivendosur dëmtimet e përditshme të lëkurës, për të forcuar funksionin e barrierës së lëkurës kundër agresorëve urbanë dhe për të zvogëluar ndjeshmërinë e lëkurës. Uji termal Vichy i njohur për të qetësuar, forcuar dhe ribalancuar lëkurën nga agresorët e brendshëm dhe të jashtëm. Ky krem ​​dhe maskë rigjeneruese ndihmon në përmirësimin e niveleve të oksigjenit të lëkurës, duke nxjerë në pah një shkëlqim dhe pamje të shëndetshme. E bën këtë përmes një formule mbrojtëse dhe korrigjuese që përfshin 100% resveratrol të pastër dhe natyral dhe Baicalin, një anti-oksidues i mirënjohur.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni Slow Age Night në darkë para gjumit.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

50ml

AQUA / WATER • DIMETHICONE • GLYCERIN • PROPYLENE GLYCOL • NIACINAMIDE • ALCOHOL DENAT. • DIPROPYLENE GLYCOL • BIFIDA FERMENT LYSATE • CAFFEINE • SODIUM CHLORIDE • PEG/PPG-18/18 DIMETHICONE • TOCOPHEROL • CARAMEL • SODIUM BENZOATE • ADENOSINE • PHENOXYETHANOL • SCUTELLARIA BAICALENSIS ROOT EXTRACT • RESVERATROL • PARFUM / FRAGRANCE

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 4
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  100%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Vichy – Slow Age Night
 • Miranda D.

  Me ka habitur ngjyra e kremit, por qe lekura e perthith shume shpejt. Dhe nuk te ngjit.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART