- 20%

Vichy – Slow Age përkujdesje korrektuese për shenjat e moshës tek sytë

3,032 Lekë

(Slow Age Eyes Corrective Care of Ageing Signs in Formation)

In stock

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Vichy – Slow Age përkujdesje korrektuese për shenjat e moshës tek sytë

Vichy Slow Age përkujdesje korrektuese për shenjat e moshës tek sytë korrekton qeskat, rrathët e zinj, vijat e holla për një pamje të shëndetshme dhe rinore.

Kjo përkujdesje për konturin e syve përmban Bifidus i derivuar nga probiotiket, anti-oksidantin Baicaline dhe ujë termal Vichy. Ajo gjithashtu përmban Gingko Biloba i njohur për fuqinë relaksuese dhe anti-oksidante.

 • Respekton brishtësinë e lëkurës rreth syve.
 • E formuluar pa paraben, pa parfum dhe pa filtra.
 • I testuar nën kontroll dermatologjik dhe oftalmologjik.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni rreth syve në mëngjes dhe në darkë.

Firma

Vichy

Linja

Slow Age

Mosha

20+

Forma

Tubet

Sasia

15ml

Aqua/Water, Dimethicone, Glycerin, Bifida Ferment Lysate, C12-15 Alkyl Benzoate, Butyrospermum Parkii Butter/Shea Butter, Stearic Acid, Palmitic Acid, Peg-100 Stearate, Paraffin, Glyceryl Stearate, Tocopherol, Pentylene Glycol, PEG-20 Stearate, CI77891/Titanium Dioxide, CI77491/Iron Oxides, Stearyl Alcohol, Sorbitan Oleate, Isobutane, Triethanolamine, Dimethiconol, Caffeine, Isohexadecane, Myristic Acid, Sodium Benzoate, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Phenoxyethanol, Adenosine, Boron Nitride, Ascorbyl Glucoside, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Scutellaria Baicalensis Extract/Scutellaria Baicalensis Root Extract, Synthetic Fluorphlogopite, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Acrylamide/Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer, Cetyl Alcohol, Polysorbate-80, Acrylonitrile/Methyl Methacrylate/Vinylidene Chloride Copolymer.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Slow Age përkujdesje korrektuese për shenjat e moshës tek sytë”

LART