- 20%

Vichy – Slow Age përkujdesje korrektuese për shenjat e para të moshës (SPF 25)

Original price was: 4,900 Lekë.Current price is: 3,920 Lekë.

(Slow Age Daily Corrective Care of Ageing Signs in Formation)

In stock

Përshkrimi i Produktit

Vichy Slow Age përkujdesje korrektuese për shenjat e para të moshës është një përkujdesje që lejon ngadalësimin e shfaqjes së shenjave të moshës duke vepruar që nga formimi i tyre.

Kjo perkujdesje ditore përmban një bashkim të Bifidus i derivuar nga probiotikët, rrënjët anti-oksidante të Baicaline dhe ujë termal Vichy. Ajo vepron në shenjat e moshës që nga njollat, humbja e tonicitetit të lëkurës.

Filtri mbrojtes SPF 25 e mbron lëkuren tuaj nga efektet e dëmshme të diellit.

Tekstura fluide dhe vajore ju mundëson një efekt të freskët të menjëhershëm. Jo i yndyrshëm dhe jo ngjitës, ai penetron menjëherë në lëkurën tuaj.
Që nga aplikimi i parë, lëkura është më e hidratuar dhe e mbrojtur gjatë gjithë ditës. Ditë pas dite do shikoni që lëkura juaj duket më mirë, më e fortë dhe rifiton shkëlqimin e saj.

Pa paraben.
E testuar nën kontroll dermatologjik, kjo përkujdesje është e përshtatshme për të gjithë tipet e lëkurave, edhe ato më të ndjeshmet.

Firma

Vichy

Linja

Slow Age

Mosha

20+

Forma

Flakon me pompë

Sasia

50ml

Aqua/Water, Homosalate, Octocrylene, Glycerin, Ethylhexyl Salicylate Bifida Ferment Lysate, Silica, Alcohol Denat, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Dimethicone, Isopropyl Lauroyl Sarcosinate, Styrene/Acrylates Copolymer, Peg-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Tocopherol, Synthetic Wax, Peg-8 Laurate, CI14700/Red 4, Stearic Acid, Dicaprylyl Carbonate, Stearyl Alcohol, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Triethanolamine, Myristic Acid, Pyristyl Alcohol, Sodium Benzoate, Palmitic Acid, Phenoxyethanol, Ammonium Polyacryloyl, Dimethyl Taurate, Ascorbyl Glucoside, Disodium Edta, Capryloyl Salicylic Acid, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Scutellaria Baicalensis Extract/Scutellaria Baicalensis Root Extract, T-Butyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Parfum/Fragrance.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Slow Age përkujdesje korrektuese për shenjat e para të moshës (SPF 25)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART