- 20%

Vichy – Shkumë rroje anti-irritim

Original price was: 1,690 Lekë.Current price is: 1,352 Lekë.

(Homme Mousse A Raser Anti Irritations)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Me kalcium dermo-pёrthithёs qё mbron dhe rigjeneron lёkurёn.

Redukton nё mёnyrё progresive ndjeshmёrinё e lёkurёs nga rruajtja.

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Aerosol

Sasia

150ml

727607 08 Aqua Palmitic Acid Triethanolamine Isopentane Cocamide MEA Glycerin Stearic Acid Ascorbyl Glucoside BHT CI 77891 Dimethiconol Stearate Dipropylene Glycol Hydroxyapatite Hydroxyethylcellulose Hydroxypropylcellulose Isobutane Parfum PEG-90M Salicylic Acid Sodium Lauryl Sulfate Sodium Styrene/Acrylates Copolymer Stearyl Caprylate Stearyl Heptanoate Code F.I.L. : C44324/2

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Shkumë rroje anti-irritim”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART