- 15%

Vichy – Shampo zbutëse dhe forcuese për flokët

Original price was: 2,280 Lekë.Current price is: 1,938 Lekë.

(Vichy Shampooing Mineral Soft)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

SHAMPO E ЁMBЁL  FORTIFIKUESE

E pasur me minerale tё Ujit Termal tё Vichy , ёshtё njё shampo pёr pёrdorim tё shpeshtё.

Pёrmban Ujё Termal tё Vichy,njё bashkim unik mineralesh:

– Hekur pёr tё favorizuar oksigjenimin qelizor;
– Magnesium , ndihmon nё stimulimin dhe rigjenerimin qelizor;
– Manganez , anti-oksidant;
– Silic,  rigjenerues i indeve;
– Kalcium mbrojtёs i indeve.

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

400ml

Aqua, sodium laureth sulfate, peg-200 hydrogenated glyceryl palmate, disodium cocoamphodiacetate, polysorbate 20, sodium chloride, peg-7 glyceryl cocoate, citric acid, hexylene glycol, 2- oleamido-1.3 octadecanediol, polyquaternium-10, salicylic acid, sodium benzoate, sodium glycolate, sodium hydroxide, parfum.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Shampo zbutëse dhe forcuese për flokët”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART