Zbritje

Vichy – Shampo trajtuese kundër zbokthit të thatë

1,640 Lekë2,600 Lekë

(Vichy Antipelliculaire Sec)

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Vichy – shampo trajtuese kundër zbokthit të thatë

Vichy Dercos Anti-Dandruff Sensitive Treatment Shampoo eleminon zbokthin nё mёnyrё tё dukshme qё nё aplikimin e parё.

Eliminon zbokthin dhe lehtëson kruarjet, ndërskohë që ushqen dhe qetëson skalpin e ndjeshëm.

 • Rikthen shkëlqimin dhe butësinë e flokëve.
 • Kontrolli kundër zbokthit mbetet deri në 6 javë pas trajtimit.
 • Flokët janë të shëndetshëm, të zhdërvjellët dhe të butë.
 • Pa paraben
 • Për burra dhe gra me zbokth dhe/ose kruajtje dhe flokë të thatë.

Efikasiteti:

 • Kundër rikthimit 6 javë
 • Mikrobioma e kokës është ribalancuar
 • Funksioni i barrierës është përmirësuar
 • Përbërja e sebumit është ribalancuar
 • Kruajtja zvogëlohet

Udhëzime mbi përdorimin

Gjatë aplikimit të parë, lëreni për 2 minuta, më pas shpëlajeni. Përdorni për një periudhë 4 javësh, në masën 3 larje në javë.  Në rast kontakti me sytë, shpëlajini menjëherë.

 

Informacion Shtesë

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

2x200ml, 390ml, 200ml

Aqua, sodium laureth sulfate, glycol distearate, dimethicone, coco-betaine, glycerin, carbomer, ci 19140/yellow 5, citric acid, menthol, 2-oleamido-1,3-octadecanediol, ppg-5-ceteth-20, salicylic acid, selenium sulfide, sodium benzoate, sodium chloride, sodium hydroxide, tocopheryl acetate, parfum/fragrance

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Shampo trajtuese kundër zbokthit të thatë”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART