- 20%

Vichy – Shampo pastruese e thellë për zbokth të yndyrshëm

(1 përshtypje mbi produktin)

1,640 Lekë

(Dercos Deep Purifying Shampoo)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Shampo pastruese kundër zbokthit të yndyrshëm

Shampo eksfoliuese, e provuar dermatologjikisht në qetësimin e zbokthit të yndyrshëm, me kruarje. Për flokë të pastër e të shëndetshëm çdo ditë.

 • Qetëson dhe pastron skalpin
 • Ndihmon flokët të rifitojnë butesinë dhe volumin
 • Teskturë në trajtë xheli frekues i cili ofron komfort të menjëhershëm
 • Zbut kruarjet dhe vepron mbi zbokthin
 • Përmban acid salicilik, LHA dhe kokrriza nga farat e kajsisë të cilat bëjnë eksfolimin e skalpit
 • Piroctone ndihmon në qetësimin dhe zbutjen e skalpit
 • I pasur me Glicerol, polimer dhe Niacinamid
 • Pa paraben
 • I testuar dermatologjikisht
 • I testuar për alergji

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në flokë të lagur. Masazhojeni  butësisht, lëreni të veprojë për pak minuta dhe shplajeni me ujë të bollshëm.

 

0/5 (0 Reviews)
Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

200ml

Aqua / Water / Eau, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide Mea, Glycerin, Coco-Betaine, Laureth-5 Carboxylic Acid, Acrylates Copolymer, Salicylic Acid, Cocamide Mipa, Piroctone Olamine, Capryloyl Salicylic Acid, Caramel, Ci 42090 / Blue 1, Citric Acid, Hexylene Glycol, Isopropyl Myristate, Menthol, Niacinamide, Peg-55 Propylene Glycol Oleate, Polyquaternium-10, Propylene Glycol, Prunus Armeniaca Seed Powder / Apricot Seed Powder, Benzoate, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Parfum / Fragrance

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Vichy – Shampo pastruese e thellë për zbokth të yndyrshëm
 • .

  Nje nga shampot me te mira per flokun e undyrshem dhe me zbokth.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART