- 15%

Vichy – Shampo normalizuese dhe rregulluese e yndyrës

Original price was: 2,050 Lekë.Current price is: 1,742.50 Lekë.

(Dercos Oil Control Shampoo)

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Vichy Shampo normalizuese dhe rregulluese e yndyrës

Vichy shampo për flokë të yndyrshëm është dizenjuar për të luftuar mbiprodhimin e yndyrës dhe diskomfortin e skalpit. Kompleksi ekskluziv kundër yndyrës ka një teksturë xheli, me aromë të lehtë mente, që pastron në mënyrë perfekte. Skalpi është i pastër dhe nivelet e yndyrës janë të kontrolluara gjatë ditës. Flokët janë më të lehtë dhe stilohen me lehtësi.

 • E testuar nën kontroll dermatologjik
 • Formulë hipoalergjike
 • Pa paraben
 • Pa ngjyrues
 • E formuuluar me Ujë Mineral Termal Vichy

Udhëzime mbi përdorimin

Përdorni shampon Vichy Dercos Technique Oil Control çdo ditë ose aq shpesh sa lani flokët.

 

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

200ml

Aqua, Ammonium Lauryl Sulfate, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Disodium Cocoamphodiacetate, Trideceth-2 Carboxamide Mea, Sodium Chloride, Sodium Laureth Sulfate, Citric Acid, Hexylene Glycol, Salicylic Acid, Sodium Benzoate, Sodium Glycolate, Sodium Hydroxide, Tartaric Acid, Parfum, Code F.I.L.: C43793/2

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Shampo normalizuese dhe rregulluese e yndyrës”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART