- 20%

Vichy – shampo kundër zbokthit, për skalp të ndjeshëm

1,600 Lekë

(Vichy Shampooing Antipelliculaire Sensitiv)

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Anti-Dandruff – Sensitive scalp shampoo

Simptomat e zbokthit mund të shoqërohen me parehati në lëkurën e kokës, duke përfshirë kruajtjen dhe ndjesinë e mbinxehjes. Dercos krijoi një teknologji pa sulfate që qetëson skalpin e kokës ndërkohë që vepron në eliminimin e zbokthit që nga përdorimi i parë me veprim 6-javor kundër rikthimit për kontroll afatgjatë të zbokthit.

 • Eliminon deri në 100% thekonet e dukshëm.
 • Veprim kundër rikthimit 6-javor i provuar klinikisht.
 • I përshtatshëm për flokë/skalp i ndjeshëm.
 • Eliminon zbokthin dhe qetëson skalpin e kokës.
 • Pa sulfate.
 • Pa parabene.
 • Pa ngjyrues.
 • Testuar klinikisht.

Udhëzime mbi përdorimin 

Aplikojeni në flokë të lagur, masazhoni lëkurën e kokës, lëreni të veprojë për disa minuta dhe më pas shpëlajeni.
Në rast kontakti me sytë, shpëlajini ato menjëherë.

 

0/5 (0 Reviews)
Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

200ml

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Laureth-5 Carboxylic Acid, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Bisabolol, Farnesol, Hexylene Glycol, Lactic Acid, PEG-150 Distearate, PEG-55 Propylene Glycol Oleate, Proctone Olamine, Polyquaternium-10, Propylene Glycol, Salicylic Acid, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Sodium Lauroyl Glutamate, Parfum (Fragrance).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – shampo kundër zbokthit, për skalp të ndjeshëm”

LART