- 15%

Vichy – Shampo dermo-qetësuese (pa sulfat)

Original price was: 2,000 Lekë.Current price is: 1,700 Lekë.

(Shampooing Dermo Sensitiv Sulfat free)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

– Efikasitet qё nё pёrdorimin e parё: Anti-skuqje, Anti-pickuese.
– Sjell për 2 ditё ndjesi komforti.
– Dhuron shkёlqim dhe butёsi.

RISI E  VICHY: Shampo e parё pa sulfat me njё bashkim unik [Bisabolol & Madeksosid].
Vepron mbi tre shenjat kryesore tё  rrёnjёs sё flokut :prurit, skuqje dhe pickime.

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

200ml

AQUA – SODIUM METHYL COCOYL TAURATE – LAURETH-5 CARBOXYLIC ACID – COCAMIDOPROPYL BETAINE – SODIUM CHLORIDE – BISABOLOL – COCONUT ACID – FARNESOL – HEXYLENE GLYCOL – LACTIC ACID – MADECASSOSIDE – PEG-150 DISTEARATE – PEG-55 PROPYLENE GLYCOL OLEATE – PIROCTONE OLAMINE – POLYQUATERNIUM-10 – PROPYLENE GLYCOL – SALICYLIC ACID – SODIUM BENZOATE – SODIUM HYDROXIDE – SODIUM LAUROYL GLUTAMATE – PARFUM

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Shampo dermo-qetësuese (pa sulfat)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART