- 20%

Vichy – Serum anticelulit për trupin

Original price was: 4,500 Lekë.Current price is: 3,600 Lekë.

Trajtim 14 ditor.

(Cellu Destock Serum Flash)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Pёr:Celulitin,zona rezistente,mungesё tonifikimi (kofshё,tё ndenjura,barku,krahёt). Serum anti-celulit .

Lёkura ёshtё mё e lёmuar.
Shenjat e celulitit reduktohen nё mёnyrё tё dukshme brenda 14 ditёve.
Lёkura duket perfekte,e tonifikuar dhe uniforme.

BASHKIM UNIK PЁR VICHY
CAFEINA E PASTЁR 6%.
+ ACID HIALURONIK i njohur pёr vetitё e tij tё hidratimit dhe efektin drenues.
+ MADREPERLE RIFLEKTUESE qё e bёjnё lёkurёn tё duket mё e bukur.

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

125ml

AQUA / WATER − CAFFEINE − GLYCERIN − ALCOHOL DENAT. − PROPANEDIOL − TRIETHANOLAMINE − SALICYLIC ACID − DIMETHICONE − ZEA MAYS STARCH / CORN STARCH − PEG−20 METHYL GLUCOSE SESQUISTEARATE − CI 14700 / RED 4 − CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE − CI 77491 / IRON OXIDES − CARAMEL − MICA − SODIUM BENZOATE − SODIUM HYALURONATE − PHENOXYETHANOL − AMMONIUM POLYACRYLDIMETHYLTAURAMIDE / AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE − DISODIUM EDTA − CAPRYLYL GLYCOL − XANTHAN GUM − MENTHOL − OCTYLDODECANOL − PARFUM / FRAGRANCE CODE F.I.L. : B162233/2.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Serum anticelulit për trupin”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART