- 15%

Vichy – Refill Shampo kundër zbokthit (flokë normal – të yndyrshëm)

Original price was: 3,200 Lekë.Current price is: 2,720 Lekë.

Paketim rimbushës për shampon kundër zbokthit Vichy (për flokë normal dhe të yndyrshëm), 500ml

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Vichy Anti-Dandruff DS Shampoo for Normal to Oily Hair është një shampo që trajton dhe parandalon krizat e zbokthit në flokët normal apo me yndyrë. E përshtatshme për zbokthin që ngjitet në rrënjën e flokëve dhe skalp. Rezultatet vihen re që nga dita e parë e përdorimit – kruarjet dhe zbokthi reduktohet. Zbokthi i dukshëm zhduket pas 2 javëve përdorim.

Përbërësi Aktiv

 • Selenium DS sulmon zbokthin falë efektit të provuar klinikisht

Shampo për përdorim të shpeshtë. Nuk përmban paraben. I testuar dermatologjikisht.

Përfitimet kryesore:

 • Rezultate të menjëhershme.
 • Eliminon deri në 100%  zbokthin që ngjitet në rrënjën e flokëve dhe skalp
 • Mbrojtje 6-javore kundër zbokthit
 • Lëkura e kokës pastrohet

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni shampon Vichy Dercos Anti-zbokth Selenium DS në flokë të lagur dhe masazhoni në lëkurën e kokës.

Lëreni për 2 minuta dhe shpëlajeni.

Vazhdojeni për një program 4 javor.

Përdoreni si shampo të përditshme ose aq shpesh sa lani flokët.

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

500ml

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycol Distearate, Coco-Betaine, Glycerin, Dimethicone, Carbomer, CI 19140 (Yellow 5), Citric Acid, Menthol, 2-Oleamido-1 3, Octadecanediol, PPG-5-Ceteth-20, Salicylic Acid, Selenium Sulfide, Sodium Benzoate, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Tocopheryl Acetate, Parfum (Fragrance).
Contient du Disulfure de Sélénium.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Refill Shampo kundër zbokthit (flokë normal – të yndyrshëm)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART