- 20%

Vichy – Purete thermale, pastrues 3 në 1

Original price was: 2,350 Lekë.Current price is: 1,880 Lekë.

Qumësht pastrues, tonik dhe demakijues i syve 3 në 1

Përshkrimi i Produktit

Vichy Purete Thermale 3-në-1 është një qumësht pastrues, tonifikues dhe heqës i make up-it tek sytë.

Në vetëm një hap, ky pastrues eleminon çdo gjurmë te make up-it në fytyrë dhe në sy si dhe forcon lëkurën. Në sajë të përbërësve të tij pastron plotësisht lëkurën, pa e tharë ose irrituar.

I pasur me ujë termal Vichy rigjeneron dhe zbut lëkurën. Tekstura e butë dhe e mëndafshtë është e përshtatshme për lëkurat e ndjeshme duke e lënë lëkurën të pastër, të freskët dhe të butë.

Jo komedogjenike, hipoalergjike dhe pa paraben.

Udhëzime mbi përdorimin

Mund të përdoret me ose pa ujë.

 1. Aplikohet me anë një pambuku në fytyrë për të larguar make up-in.
 2. Aplikohet në lëkurë të njomë, masazhohet rreth dy minuta dhe shpëlahet me ujë të bollshëm kur duam të heqim make up-in ose lajmë fytyrën.
Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

200ml

Aqua, Ethylhexyl Palmitate, Glycerin, Diethylhexyl Adipate, Stearoxy Dimethicone, Allantoin, Potassium Phosphate, Carbomer, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-25, Methylparaben, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Dipotassium Phosphate, Disodium EDTA, Disodium Cocoamphodiacetate, Panthenol, Myrtrimonium Bromide, Butylene Glycol, Butyrospermum Parkii / Shea Butter Extract, Parfum (Fragrance).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Purete thermale, pastrues 3 në 1”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART