- 20%

Vichy – Pureté Thermale Fresh Cleansing Gel

1,680 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Vichy Pureté Thermale Fresh Cleansing Gel

Një xhel që pastron në mënyrë efektive papastërtitë dhe ndotjen nga lëkura, ndërsa kundërvepron efektet tyre të dëmshme në lëkurë. E lë lëkurën të butë dhe të freskët, pa tërheqje. Formuluar me Purisoft dhe Ujë Vullkanik Vichy të pasur me 15 minerale për të pastruar dhe forcuar barrierën e lëkurës.

Formula e xhelit bën pastrim të thellë dhe ndihmon për lëkurë më të shndritshme dhe me pamje më të shëndetshme që nga përdorimi i parë.
Xhel me shkumë të dendur dhe transparente lë pamje të freskët dhe të zbutur pas shpëlarjes pa ndjesi tërheqjeje të lëkurës.

 • I përshtatshëm per të gjitha llojet e lëkurës.

Përbërësit kryesorë:

 • Purisoft është një ekstrakt botanik nga farat Moringa që ndihmon në reduktimin e ngjitjes së grimcave të papastërtive në sipërfaqen e lëkurës.
 • Uji Vullkanik Vichy është vërtetuar klinikisht se forcon barrierën e lëkurës dhe e mbron atë nga faktorët ekspozues si ndotja.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni  xhelin në fytyrën e lagur me lëvizje rrethore, duke filluar nga mjekra dhe duke lëvizur drejt ballit, duke shmangur zonën e konturit të syve.
Shpëlajeni tërësisht dhe thajeni.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

AQUA / WATER • GLYCERIN • COCO-BETAINE • SODIUM COCOYL GLYCINATE • PEG-120 METHYL GLUCOSE DIOLEATE • SODIUM CHLORIDE • DIPROPYLENE GLYCOL • LAURIC ACID • TRIETHANOLAMINE • MORINGA PTERYGOSPERMA SEED EXTRACT • PHENOXYETHANOL • CAPRYLYL GLYCOL • CITRIC ACID • TETRASODIUM EDTA • PARFUM / FRAGRANCE • CODE F.I.L. B169679/1

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Pureté Thermale Fresh Cleansing Gel”

LART