- 20%

Vichy – Nutrilogie 1

Original price was: 3,500 Lekë.Current price is: 2,800 Lekë.

Përkujdesje ushqyese intensive për lëkura të thata.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Vepron mbi shkaqet e thella tё njё lёkure tё thatё.

Sfingo-Lipide®, molekula qё riaktivizon prodhimin natyral tё lipideve tё lёkurёs. Kompleks anti-radikal me :
– Ujё termal  Vichy
– Vajra vegjetale tё  pasur me Acide yndyrore esenciale.
– Glicerinё

I rikthen lёkurёs pёr 24 orё komoditet dhe elasticitet.Lёkura e thatё  rikthehet nё mёnyrё progresive nё gjendjen e vet normale.

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Water, Isocetyl Stearate, Glycerin, Apricot Kernel Oil, Cyclopentasiloxane, Hydrogenated Polyisobutene, Sucrose Tristearate, Polysorbate-61, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Macadamia Ternifolia, Carbomer, Soybean Oil, Triethanolamine, Methylparaben, Coriandrum Sativum, Arginine PCA, Cholesterol, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Disodium EDTA, Tocopherol, Hydroxypalmitoyl Sphinganine, Passiflora Edulis, Jojoba Oil, Octyl Methoxycinnamate, Butylparaben, Fragrance.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Nutrilogie 1”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART