- 20%

Vichy – Normaderm xhel pastrues eksfoliant

Original price was: 1,900 Lekë.Current price is: 1,520 Lekë.

(Normaderm Gel exfoliant Nettoyant Quotidien)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Normaderm Gel exfoliant Nettoyant QuotidienME PЁRDORIM TЁRDITSHЁM

Hap dhe pastron poret, zbut dhe rregullon teksturёn e lёkurёs.

Pёrmban :
Acid glikolik + acid salicilik.
Hamamelis astrigjent.
Ujё termal Vichy.

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

125ml

AQUA / WATER SODIUM LAURETH SULFATE SODIUM LAURETH SULFATE GLYCERIN DECYL GLUCOSIDE POLYETHYLENE
ACRYLATES/C10?30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER PEG?4 DILAURATE PEG?4 LAURATE ISOBUTYLPARABEN GLYCOLIC
ACID ZINC SULFATE METHYLPARABEN SODIUM HYDROXIDE SALICYLIC ACID PHENOXYETHANOL CHONDRUS CRISPUS
(CARRAGEENAN) JOJOBA ESTERS IODOPROPYNYL BUTYLCARBAMATE CHLORPHENESIN PROPYLPARABEN TETRASODIUM
EDTA HYDROLYZED ALGIN DEXTRAN ACETYL HEXAPEPTIDE?1 ETHYLPARABEN BUTYLPARABEN CI 47005 / YELLOW 10 CI
42053 / GREEN 3 CI 77289 / CHROMIUM HYDROXIDE GREEN PARFUM / FRAGRANCE

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Normaderm xhel pastrues eksfoliant”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART