- 20%

Vichy – Normaderm, xhel pastrues e purifikues

(1 përshtypje mbi produktin)

1,680 Lekë

(Normaderm Gel Nettoyant Profond peau Nette)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Eleminon papastёrtitё dhe tepricёn e yndyrёs nё fytyrё. Zhbllokon poret nё thellёsi.

Pёrmban : Glicerinё + Acid salicilik.

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

200ml

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Decyl Glucoside, Glycerin, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, CI 19140/Yellow 5, CI42053/Green 3, Totarol, Triethanolamine, Salicylic Acid, Sodium Citrate, Dipotassium Glycyrrhizate, Capryloyl Salicylic Acid, Eperua Falcata Bark Extract, Dextrin, Parfum.

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Vichy – Normaderm, xhel pastrues e purifikues
 • Adiliana Q. (blerës i verifikuar)

  Shume shume i mire per te pastruar thellesisht fytyren nga papastertite dh yndyra, dhe ka nje arome te lehte e te kendshme

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART