- 20%

Vichy – Normaderm S.O.S Sulphur anti-spot paste

(2 përshtypje mbi produktin)

1,720 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Përkujdesje e lokalizuar e provuar klinikisht për të reduktuar pamjen e imperfeksioneve gjatë natës.

Normaderm SOS pastë me squfur është e pasur me 10% squfur, niacinamide dhe acid glikolik. Ajo redukton poret e zgjeruara dhe vepron tek imperfeksionet  pa e tharë lëkurën.

 • Hipoalergjike.
 • E testuar nën kontroll dermatologjik.
 • E përshtatshme për lëkurat e ndjeshme.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në darkë, në lëkurë të pastër, tek aknet që doni të trajtoni. Nëse doni ta aplikoni dhe në mëngjes, prisni disa minuta derisa të thahet dhe aplikoni një krem mbrojtës ndaj diellit.

 

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

E yndyrshme

Forma

Tubet

Sasia

20ml

Përbërësit
Aqua / Water, Sulfur, Niacinamide, Zea Mays Starch / Corn Starch, Glycolic Acid, Stearyl Alcohol, Glycerin, Octyldodecyl Myristate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Sodium Hydroxide, Argilla / Magnesium Aluminum Silicate, Peg-100 Stearate, C13-14 Isoparaffin, Allantoin, Ceteareth-20, Phenoxyethanol, Phenylethyl Resorcinol, Tocopheryl Acetate, Disodium Edta, Laureth-7, Hydrogenated Lecithin, Polyacrylamide, Ethylhexylglycerin

Pështypjet mbi produktin
 • 4.33
  vlerësime
 • 5 Yje
  33%
  4 Yje
  33%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Vichy – Normaderm S.O.S Sulphur anti-spot paste
 • Iljada B.

  Se bashku me hidratuesin dhe larsin e Vichy bejn nje kombinim shume te mire bashk.

 • Miranda D.

  Me ka ndihmiar shume me aknet nen lekure. Dhe i perthan shume shpejt

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART