- 20%

Vichy – Normaderm Phytosolution krem pastrues vullkanik

(2 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 1,950 Lekë.Current price is: 1,560 Lekë.

(Normaderm Phytosolution Volcanic Mattifying Cleansing Cream)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Patruesi i parë i Vichy i formuluar me 10% argjilë, 0.5% acid salicilik dhe perla vullkani të cilat heqin efektivisht papastërtitë nga lëkura. Formula me 10% argjilë transformohet në një shkumë që pastron në thellësi, duke vepruar direkt në pakësimin e yndyrës së tepërt në lëkurat e yndyrshme. Gjithashtu pastron efektivisht makeup-in.

Lëkura është ndjeshëm më e pastër, e butë dhe e matifikuar.

 • Formulë hipoalergjike.
 • E testuar nën kontroll dermatologjik.
 • E përshtatshme për lëkurat e ndjeshme.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lëkurë të lagur me lëvizje rrethore, në mëngjes dhe në darkë. Shplajeni me ujë të bollshëm.

 

 

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Sensitive, E yndyrshme

Forma

Tubet

Sasia

125ml

Aqua/Water, Kaolin, Coco-Betaine, Propanediol, Cetyl Alcohol, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Sodium Cocoyl Glycinate, Niacinamide, Sodium Chloride, Carrageenan, CI77499/Iron Oxides, Sclerotium Gum, Salicylic Acid, Sodium Hydroxide, Sodium Dehydroacetate, Perlite, Caprylyl Glycol, Capryloyl Glycine, Charcoal Powder, Citric Acid, Trisodium Polyglyceryl-10 Myristate, Polyglyceryl-10 Stearate, Parfum/Fragrance. Code F.I.L. : B248807/1.

Pështypjet mbi produktin
 • 4.5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  50%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Vichy – Normaderm Phytosolution krem pastrues vullkanik
 • Miranda D.

  ??

 • alba k. (blerës i verifikuar)

  Super produkt

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART