- 20%

Vichy – Normaderm Phytosolution spray matifikues

Original price was: 2,660 Lekë.Current price is: 2,128 Lekë.

(Normaderm Phytosolution Mattifying Mist)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Përkujdesje matifikuese në formë spraji që i jep menjëherë lëkurës së yndyrshme një efekt kundër shkëlqimit dhe një matifikim deri në 8 orë. Ky spraj fytyre rifreskues mund të përdoret në çdo kohë, sipër ose poshtë makeup-it. Përkujdesje matifikuese e përshtatshme për lëkurat e yndyrshme dhe të kombinuara që redukton menjëherë yndyrën e tepërt.

 • E testuar dermatologjikisht. E përshtatshme për lëkurë të ndjeshme.
 • Deri në 8 orë efekt kundër shkëlqimit.

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoreni në çdo kohë, kurdoherë që lëkura ka nevojë të freskohet dhe të matifikohet. Sprucojeni 15 cm larg fytyrës. Mbani gojën dhe sytë të mbyllur. Mund të përdoret si një përkujdesje për fytyrën në rutinën tuaj ose si një rifreskues në çdo kohë. Mund të përdoret gjithashtu në kombinim me makeup-in.

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Sensitive, E yndyrshme

Forma

Flakon me spray

Sasia

100ml

Përbërësit
Aqua / Water – Alcohol Denat – Glycerin – Capryloyl Glycine – Sodium Hydroxide – Polysorbate 20 – Perfume / Fragrance

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Normaderm Phytosolution spray matifikues”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART