- 20%

Vichy – Normaderm pastrues, tonik dhe ngushtues poresh

1,440 Lekë

(Normaderm Tonique Astringent Purifiant)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Liron dhe mbyll poret. Efekt matifikues qё nё pёrdorimin e parё.

Pёrmban: Acid glikolik + acid salicilik.

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

200ml

Aqua, Alcohol Denat, Glycerin, Sodium Citrate, Propylene Glycol, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, CI 19140/Yellow 5, CI 42053/Green 3, Glycolic Acid, Triethanolamine, Salicylic Acid, Dipotassium Glycirrhyzate, Disodium EDTA, Citric Acid, Parfum.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Normaderm pastrues, tonik dhe ngushtues poresh”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART