- 20%

Vichy – Normaderm Nuit Detox

2,120 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Vichy prezanton përkujdesjen e parë kundër imperfeksioneve, me teknologji të dyfishtë pastruese dhe detoksifikuese. Hidratues special nate që lufton yndyrën e formuar gjatë natës dhe shoqëruar me akumulimin e papastërtive.

Teksturë jo e yndyrshme, e cila përmban një kombinim unik:

 • Perlite + pudra absorbuese: thith yndyrën e tepërt të formuar gjatë natës.
 • Eperuline + LHA + Hepes + Acid Salicilik: reduktojnë papastertitë, detoksifikojnë dhe zbehin pamjen e imperfeskioneve.

Ky hidratues jo i yndyrshëm, i lehtë dhe i freskët përthithet menjëherë dhe nuk lë shenja në jastëkun tuaj.

Poret janë më të ngushtuara, tekstura e lëkurës është e përmirësuar, pamja është rrezatuese. Lëkura është më pak e yndyrshme. E testuar për lëkura të ndjeshme, nën kontroll dermatologjik.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në darkë në lëkurë të pastruar. Evitoni konturin e syve.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Aqua, Glycerin Alcohol Denat, Hydroxyethylpiperazine Ethane, Sulfonic Acid, Isononyl Isononanoate, Isopropyl Lauroyl Sarcosinate, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, PEG-20 Stearate, Dimethicone, Cetyl Alcohol, Zea Mays, Starch/Corn Starch, CI 19140/Yellow 5, CI 42090 / Blue 1, Glyceryl Stearate, Triethanolamine, Salicylic Acid, Sodium Polyacrylate, Perlite, Poloxamer 338, TocopherylAcetate, Ammonium Polyacryloyldimethyltauramide/Ammonioum Polyacryloyldimethyl Taurate, Capryloyl SalicylicAcid, Tetrasodium EDTA, Eperua Falcata Bark Extract, Xanthan Gum, Dextrin, Dextrin, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxycinnamate, Acrylates/ C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Acrylates Copolymer, Parfum (Fragrance).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Normaderm Nuit Detox”

LART