- 20%

Vichy – Normaderm Laps mbulues kundër-imperfeksioneve

Original price was: 1,690 Lekë.Current price is: 1,352 Lekë.

(Normaderm Stick Anti-Imperfections)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Pёr: Lёkurё me imperfeksione,lёkurё tё  ndjeshme, pёrthan dhe pёrthith imperfeksionet.

Ricinus Communis Oil, CI 77891, Caprylic/Capric Triglyceride, Cera Microcristallina, Ceresin, Hydrogenated Palm Kernel Glycerides, Hydrogenated Cottonseed Oil, Hydrogenated Palm Glycerides, CI 77492, Aluminium Chlorohydrate, CI77491, CI 7777491, Mica, Salicylic Acid, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Caprylol Salicylic Acid.

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Laps

Sasia

1

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Normaderm Laps mbulues kundër-imperfeksioneve”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART