- 20%

Vichy – Normaderm krem hidratant

Original price was: 2,800 Lekë.Current price is: 2,240 Lekë.

Përkujdesje kundër imperfeksioneve, matifikuese dhe hidratuese

(Normaderm Triactiv)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Pёr: Lёkurё me imperfeksione.
Trajtimi i parё  Vichy anti-imperfeksione me efikasitet tё lartё , edhe pёr lёkurё sensitive.

Njё bashkim i paparё  ndonjёherё i tre pёrbёrёsve me efekt “peeling”(Acid salicilik+Acid glikolik+Acid hialuronik) , pёr njё trajtim hidratues 24 orё.

Efikasitet mbarё botёror pёr :
– Imperfeksione
– Pore
– Shkёlqim
– Skuqje
– Shenja

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

50ml

Përbërësit aktivë:
SALICYLIC ACID 1.0%

Përbërësit joaktivë:
AQUA / WATER • GLYCERIN • ALCOHOL DENAT. • PHENYL TRIMETHICONE • ISONONYL ISONONANOATE • NYLON-66 • PENTAERYTHRITYL TETRAETHYLHEXANOATE • ISOPROPYL LAUROYL SARCOSINATE • AMMONIUM • POLYACRYLDIMETHYLTAURAMIDE / AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE • SODIUM HYDROXIDE • GLYCOLIC ACID • CI 42090 / BLUE 1 • GLYCERYL ACRYLATE/ACRYLIC ACID COPOLYMER • ISOHEXADECANE • SILICA • SODIUM POLYACRYLATE • PERLITE • POLOXAMER 338 • DISODIUM EDTA •

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Normaderm krem hidratant”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART