- 20%

Vichy – Normaderm Hyalospot

1,680 Lekë

Përkujdesje trajtuese kundër akneve.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Një puçërr shfaqet dhe nuk rri dot pa e ngacmuar?
Trajtim në shënjestër,veprim i shpejtë , anti-akne, anti- shenjё, me acid hialuronik.

Efekti “adeziv” + teknologji anti-bakterore.
1.Trajtimi me acid hialuronik formon njё film tё  padukshёm,mbrojtёs dhe izolant nё sipёrfaqe.
2. Teknologjia [acid salicilik + LHA], vepron kundёr baktereve pёrgjegjёs pёr imperfeksionet.
Menjёherё imperfeksionet reduktohen ,zvogёlohen dhe shenjat .

Përdorimi
Aplikoje dy herë në ditë, direkt mbi puçërr.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

15ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Normaderm Hyalospot”

Aqua, Alcohol Denat, Glycerin, Ammonium Polyacryldimethyltauramide/Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Triethanolamine, Salycilic Acid, Sodium Hyaluronate, Disodium EDTA, Isopropyl Lauroyl Sarcosinate, Capryloyl Salicylic Acid, Xanthan Gum, Parfum/Fragrance.

0/5 (0 Reviews)

LART