- 20%

Vichy – Normaderm Anti Age

Original price was: 3,010 Lekë.Current price is: 2,408 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Kundër imperfeksioneve dhe shenjave të para tё rrudhave.
Trajtim rinovues anti-imperfeksione, anti-rrudhё, me Acid hialuronik +Vit.C

Firma

Vichy

Mosha

20+

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Aqua,Alcohol Denat.,Glycerin,Dimethicone,Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate,PEG-20 Stearate,Cetyl Alcohol,Nylon-12,Paraffin,Silica [Nano],Kaolin,CI 19140,CI 42090,Glyceryl Stearate,Zinc Gluconate,Glycolic Acid,Triethanolamine,Dimethiconol,Tocopheryl Acetate,Ammonium Polyacryldimethyltauramide,Chlorphenesin,Ascorbyl Glucoside,Capryloyl Salicylic Acid,Tetrasodium EDTA,Butylene Glycol,Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer,Parfum.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Normaderm Anti Age”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART