- 20%

Vichy – Neovadiol Post-Menopause Anti-Dark Spots Cream (SPF 50)

Original price was: 5,400 Lekë.Current price is: 4,320 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Vichy Neovadiol Densifying Anti-Spot Cream (SPF 50)

Ofron hidratim dhe rikuperim për lëkurën në periudhën e menopauzës.

Ky krem përmban një kompleks kompensues të menopauzës (Proxylane, Ekstrakt Cassia, Acidi Hyaluronik dhe Omegas 3-6-9) që ridendëson thellësisht, mbush dhe ushqen lëkurën tuaj.

Kompleksi i tij i fuqishëm kundër njollave me vitaminë B3 dhe pigmente perla korrigjon dhe parandalon në mënyrë efektive njollat e errëta dhe njëtrajtëson tonin e lëkurës.

I provuar klinikisht se redukton rrudhat, përmirëson qëndrueshmërinë dhe korrigjon njollat , ky krem me mbrojtje SPF 50+ është alternativa juaj e re për lëkurën me pamje rinore dhe të përsosur.

Udhëzime mbi përdorimin 

Përfshijeni atë në rutinën tuaj të mëngjesit, duke e aplikuar në lëkurë të pastër dhe të thatë në fytyrë, qafë dhe dekolte.

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

50ml

AQUA / WATER / EAU ● GLYCERIN ● ETHYLHEXYL SALICYLATE ● ETHYLHEXYL TRIAZONE ● ALCOHOL DENAT. ● BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE ● LAUROYL LYSINE ● DIMETHICONE ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● OCTYLDODECANOL ● BEHENYL ALCOHOL ● ISOPROPYL ISOSTEARATE ● NIACINAMIDE ● PERLITE ● ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE ● CETYL ALCOHOL ● ADENOSINE ● CAPRYLOYL SALICYLIC ACID ● CASSIA ANGUSTIFOLIA SEED POLYSACCHARIDE ● HYDROXYACETOPHENONE ● HYDROXYPROPYL TETRAHYDROPYRANTRIOL ● SODIUM ACETYLATED HYALURONATE ● SODIUM HYALURONATE ● TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE ● TOCOPHEROL ● ORYZA SATIVA BRAN OIL / RICE BRAN OIL ● ACRYLAMIDE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE COPOLYMER ● AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE ● CAPRYLYL GLYCOL ● CETEARYL ALCOHOL ● CETEARYL GLUCOSIDE ● CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE ● ISOHEXADECANE ● MICA ● MYRISTIC ACID ● PALMITIC ACID ● PEG-100 STEARATE ● POLY C10-30 ALKYL ACRYLATE ● POLYSORBATE 80 ● PROPYLENE GLYCOL ● SODIUM POLYACRYLATE STARCH ● SODIUM STEAROYL GLUTAMATE ● SORBITAN OLEATE ● STEARIC ACID ● TIN OXIDE ● CI 15985 / YELLOW 6 ● PARFUM / FRAGRANCE ●

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Neovadiol Post-Menopause Anti-Dark Spots Cream (SPF 50)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART