- 20%

Vichy – Neovadiol Compensating Complex (normal-combination skin)

4,240 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Vichy – Neovadiol Compensating Complex (normal-combination skin)

Me një formulë unike, me përbërës të zgjedhur, Neovadiol Day Cream është një hidratues i cili minimizon shfaqjen e shenjave të plakjes që mund të shkaktohen nga menopauza.

Formuluar veçanërisht për gratë gjatë menopauzës

 • I përshtatshëm për lëkurë normale dhe mikse
 • Lëkura duket e freskët, e barabartë dhe rrezatuese
 • Me Pro-Xylane, glicerinë, hedione & acid hialuronik

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni kremin në të gjithë fytyrën duke shmangur zonën e syve.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Vichy

Mosha

40+

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Aqua,Glycerin,Dimethicone,Hydrogenated Polyisobutene,Hydroxypropyl Tetrahydropyrantriol,Alcohol Denat.,Propylene Glycol,Synthetic Wax,Nylon-12,PEG-10 Dimethicone,Dimethicone / PEG-10/15 Crosspolymer,Hydroxyethylpiperazine Ethane Sulfonic Acid,Methyldihydrojasmonate,Sodium Hyaluronate,Sodium Polyacrylate,Adenosine,Disodium EDTA,Propylene Carbonate,Synthetic Fluorphlogopite,Disteardimonium Hectorite,Phenoxyethanol,CI 15985,CI 77891,Parfum

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Neovadiol Compensating Complex (normal-combination skin)”

LART