Vichy – Neogenic Ampula

Ampula stimuluese për daljen e fijeve të reja dhe rritjen e flokëve.
2 paketime: 14 dhe 28 ampula.

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

PЁR TRAJTIMIN E RIPЁRTЁRITJES KAPILARE TЁ FLOKUT

STEMOXYDINE 5% – molekulё PATENTE

Jetёgjatёsia e fijes sё flokut ka nje cikёl tё  pёrcaktuar: rritet,stabilizohet dhe bie.Midis dy cikleve,bulbi mund tё  hyjё nё njё fazё dremitje.Kjo ёshtё njё fazё  letargjie gjatё sё cilёs bulbi ndёrpret aktivitetin dhe mbetet bosh.Sa mё shumё tё zgjasё kjo fazё, aq mё shumё rritet numri i tyre.Floku fillon e varfёrohet, rrёnja e flokut bёhet e dukshme.

STEMOXYDINE 5% – Risia mё e fundit e VICHY , qё  rrit densitetin kapilar**. Mbulesa kapilare ёshtё dukshёm mё e dendur dhe rrёnja e flokut mё pak e dukshme.

Informacion Shtesë

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Ampula

Sasia

14 ampula, 28 ampula

Alcohol denat, Aqua/water, Diethyllutidinate, Citric acid, Safflower, Glucoside, Parfum/Fragrance.

Hypoallergénique. Sans paraben.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Neogenic Ampula”

LART