- 20%

Vichy – Mineral 89 Probiotic concentrate

Original price was: 4,600 Lekë.Current price is: 3,680 Lekë.

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Vichy – Mineral 89 Probiotic concentrate

Vichy – Mineral 89 Probiotic është serum i përqendruar dhe i bazuar në fraksionet e probiotikëve, të cilët mbështesin dhe rigjenerojnë intensivisht imunitetin e lëkurës.

Falë formulës së pasur me ekstrakte probiotike, së bashku me ujin vullkanik nga Vichy, përshpejtohet dukshëm rigjenerimi i lëkurës dhe kjo e fundit bëhet më elastike.

Formula e serumit përmban gjithashtu niacinamide, të cilat ndihmojnë për të zvogëluar humbjen e ujit transepidermal dhe për ta bërë lëkurën më të butë, më rrezatuese dhe më elastike.

 • Rigjeneron lëkurën.
 • Përmirëson elasticitetin e lëkurës.
 • Redukton rrudhat.
 • I përshtatshëm për të gjithe llojet e lëkurave.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë si procesi i parë në rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës.

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

Aqua/Water/Eau, Niacinamide, Propanediol, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Glycerin, Methyl Gluceth-20, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Carbomer, Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Hydroxyacetophenone, Citric Acid, Vitreoscilla Ferment, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1, Maltodextrin, Butylene Glycol.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Mineral 89 Probiotic concentrate”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART