- 20%

Vichy – Mineral 89 Boosting Cream

3,040 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Vichy Minéral 89 72 Hr Hyaluronic Acid Moisture Boosting Cream

Serumi i Vichy më i pëlqyer, Minéral 89 tani ka edhe një format kremi për ta shtuar në rutinën tuaj të përditshme të kujdesit të lëkurës! Shtoni nivelet e hidratimit të përditshëm të lëkurës suaj dhe forconi barrierën e lëkurës me Vichy Minéral 89 Boosting Cream.

Krem i formuluar me Acid Hialuronik, Vitamina E dhe B3 si dhe Squalane, kjo strukturë kremi freskuese shkrihet në lëkurë për një nxitje të menjëhershme të hidratimit dhe ruan hidratimin për ushqyerje afatgjatë të lëkurës. Rimbush lëkurën, qetëson dhe e bën të ndihet elastike, për një lëkurë në dukje me më shumë shkëlqim dhe më të shëndetshme.

I testuar në lëkurë të ndjeshme, i përshtatshëm për të gjitha llojet dhe tonet e lëkurës.

Produkt hipoalergjik për lëkurën. Pa aromë. Aplikojeni pas serumit tuaj Minéral 89 për dy herë më shumë hidratim dhe forcim të lëkurës.

Përbërësit kryesorë dermatologjikë

 • Acidi hialuronik
 • Squalane
 • Vitamina B3 dhe E
 • Lipidet
 • Uji mineral vullkanik Vichy

Përfitimet kryesore

 • Teksturë kremi që shkrihet në lëkurë
 • Për të gjitha llojet e lëkurave
 • Ofron hidratim afatgjatë për 72 orë
 • Rimëkëmb dhe forcon barrierën e lëkurës
 • Mbush dhe qetëson lëkurën për një shkëlqim të shëndetshëm
 • Pa aromë
 • Hipoalergjik

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni kremin Vichy Minéral 89 pas serumit tuaj Minéral 89 për të pasur dyfish hidratim dhe forcim të lëkurës.

I përshtatshëm për aplikim në mëngjes dhe mbrëmje.

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

50 ml

AQUA / WATER ● GLYCERIN ● DICAPRYLYL ETHER ● PENTYLENE GLYCOL ● POLYGLYCERYL-6 DISTEARATE ● NIACINAMIDE ● PROPANEDIOL ● CETYL ESTERS ● JOJOBA ESTERS ● CETEARYL ISONONANOATE ● SQUALANE ● BEHENYL ALCOHOL ● ADENOSINE ● CAPRYLOYL SALICYLIC ACID ● HYDROXYACETOPHENONE ● MINERAL SALTS ● SODIUM HYALURONATE ● TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE ● VITREOSCILLA FERMENT ● TOCOPHEROL ● ACACIA DECURRENS FLOWER CERA / ACACIA DECURRENS FLOWER WAX ● ACRYLAMIDE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE COPOLYMER ●V CETYL ALCOHOL ● HELIANTHUS ANNUUS SEED CERA / SUNFLOWER SEED WAX ● HYDROXYPROPYL STARCH PHOSPHATE ● ISOHEXADECANE ● POLYGLYCERIN-3 ● POLYGLYCERYL-3 BEESWAX ● POLYSORBATE 80 ● SODIUM STEAROYL GLUTAMATE ● SORBITAN OLEATE ●

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Mineral 89 Boosting Cream”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART