- 20%

Vichy – Maskë Nutri-Rregulluese

2,240 Lekë

(Vichy Nutri Reparateur Masque Riche)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Maskё  Nutri-Reparatore e pasur me Keratino Kompleks + 3vajra me origjinё  bimore

Pёr herё tё  parё Laboratori Vichy ofron njё pёrbёrje tё  pasur me 3 vajra bimore dhe forcёn e keratino-kompleksit pёr ti rikthyer fibrёs pёrbёrёsit e domosdoshёm tё njё fije floku tё shёndetshme.

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

200ml

Aqua, Cetearyl Alcohol, Amodimethicone, Paraffinum Liquidum, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonoim methoxulfate, Cetyl Esters, Amodimethicone, Arginine, BHT, Caprylyl Glycol, Carthamus Tinctorius Oil, Cetrimonium Chloride, Chlorhexidine Digluconate, Citric Acid, Cysteine, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Glutamic Acid, Proline, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Rosa Canina Fruit Oil, Serine, Trideceth-6, Parfum (Fragrance).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Maskë Nutri-Rregulluese”

LART