- 20%

Vichy – Liftactiv H.A. Anti-Wrinkle Firming Eye Cream

Original price was: 4,000 Lekë.Current price is: 3,200 Lekë.

Kujdes kundër rrudhave të syve i pasuruar me acid hialuronik dhe vitaminë Cg, redukton dukshëm rrudhat dhe rrathët e zinj, duke rinovuar dhe forcuar zonën delikate të syve.

Përshkrimi i Produktit

Vichy Liftactiv H.A. Anti-Wrinkle Firming Eye Cream

Formulë e përmirësuar, krijuar për të synuar rrudhat, rrathët e errët dhe qeskat nën sy. Me tre përbërës aktivë të shtuar si Acidi Hialuronik, Vitamina Cg dhe fraksionet e prejardhura nga probiotikë kombinuar me Rhamnozë, Kafeinë dhe Ujë Mineralizues Vichy lufton shenjat e plakjes, duke përfshirë reduktimin e dukshëm të shfaqjes së rrathëve të errët për sy më të shndritshëm dhe të freskët.

Përbërësit aktivë

 • Acidi hialuronik hidraton thellësisht lëkurën falë aftësisë së tij për të mbajtur ujin. Në të njëjtën kohë, ajo e mbush lëkurën dhe zvogëlon shfaqjen e linjave të holla dhe rrudhave.
 • Vitamina Cg, e njohur për vetitë e saj antioksiduese, është një derivat i vitaminës C që ndriçon lëkurën dhe përmirëson tonin e lëkurës. Në të njëjtën kohë, ajo nxit prodhimin e kolagjenit. Në këtë mënyrë, minimizon shfaqjen e rrathëve të zinj dhe shenjat e plakjes.
 • Kafeina stimulon mikroqarkullimin, duke dekongjestuar kështu zonën e syve duke ndihmuar në reduktimin e shfaqjes së rrathëve të errët.
 • Uji Termal Vichy, i pasur me 15 minerale thelbësore, punon për të forcuar lëkurën.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni Vichy Liftactiv H.A. për sytë kundër rrudhave në konturin e syve duke e masazhuar butësisht .

Firma

Vichy

Mosha

30+

Forma

Tubet

Sasia

15ml

AQUA / WATER DIMETHICONE HYDROGENATED POLYISOBUTENE GLYCERIN RHAMNOSE CETYL ALCOHOL GLYCERYL STEARATE ZEA MAYS STARCH / CORN STARCH PEG-40 STEARATE CERA ALBA / BEESWAX PENTYLENE GLYCOL ADENOSINE CAFFEINE HYDROLYZED HYALURONIC ACID HYDROXYACETOPHENONE LAUROYL LYSINE SODIUM HYALURONATE TRIETHANOLAMINE VITREOSCILLA FERMENT ASCORBYL GLUCOSIDE PANTHENOL TOCOPHEROL DIPOTASSIUM GLYCYRRHIZATE AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE CAPRYLYL GLYCOL CITRIC ACID MYRISTIC ACID PALMITIC ACID POLOXAMER 338 SORBITAN TRISTEARATE STEARIC ACID

*Please be aware that ingredient lists for products in our brand are updated regularly. Please refer to the ingredient list on the product package for the most up-to-date list of ingredients to ensure it is suitable for your personal use.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Liftactiv H.A. Anti-Wrinkle Firming Eye Cream”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART