- 20%

Vichy – Liftactiv Supreme Serum 10

4,280 Lekë

Serum intensiv për rigjenerimin e lëkurës

Përshkrimi i Produktit

Vichy – Liftactiv Supreme Serum 10

Serum kundër rrudhave dhe hidratues i formuluar me 10% Rhamnose dhe Acid Hialuronik të pastër për të përmirësuar dukshëm pamjen e vijave të holla dhe rrudhave përfshirë rrudhat e ballit, rrudhat në konturin e syve dhe rrudhat e qafës. Përmirëson dukshëm pamjen dhe qëndrueshmërinë e lëkurës. Lëkura duket më rinore dhe e shëndetshme. Tekstura e lehtë lejon absorbimin e shpejtë në lëkurë duke e bërë atë të ndjehet më e lëmuar, më e butë dhe e hidratuar. Serum pa shkëlqim dhe aromë e zgjedhur.

 • Adenozina i jep lëkurës energji, lufton rrudhat dhe shenjat e plakjes
 • 10% Rhamnose stimulon prodhimin e kolagjenit dhe elastinës në lëkurë, duke ndihmuar në zvogëlimin e rrudhave.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose mbrëmje, shpërndani disa pika serum në të gjithë fytyrën. Mund të aplikohet ose nën kremin e ditës ose të natës ose në varësi të nevojave të lëkurës tuaj.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Vichy

Mosha

40+

Forma

Flakon

Sasia

30ml

Aqua RHAMNOSE Cyclohexasiloxane Glycerin Alcohol Denat Butylene Glycol Polymethylsilsesquioxane Octyldodecanol Polysilicone-11 Dimethicone Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate BHT PEG-20 Methyl Glucose Sesquistearate C13-14 Isoparaffin Sodium Hyaluronate Sodium Hydroxide Adenosine POLOXAMER 338DI SODIUM EDTAAMMONIUM POLYACRYLDIMETHYLTAURAMIDETocopherol Capryloyl Salicylic Acid Caprylyl Glycol Hydrolyzed Hyaluronic Acid Laureth-7 T-BUTYL ALCOHOLPolyacrylamide Parfum

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Liftactiv Supreme Serum 10”

LART