- 20%

Vichy – Liftactiv Supreme krem nate

4,240 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Vichy – Liftactiv Supreme krem nate

Vichy LiftActiv Supreme Night është një kujdes kundër rrudhave dhe forcimit të përgjithshëm me një efekt ngritës të qëndrueshëm.

Formula përmban Rhamnose, ndihmon në luftimin e shenjave të plakjes së lëkurës duke zvogëluar dukshëm shfaqjen e rrudhave dhe duke ndihmuar në rritjen e qëndrueshmërisë së lëkurës. Freskia e lëkurës rivendoset.

 • Siguron një efekt ngritës të qëndrueshëm dhe lë lëkurën të forcuar dhe rrezatuese.* me përdorim të vazhdueshëm
 • Vepron në rrudhat në ballë, në konturin e syve dhe qafë.
 • Testuar nën kontrollin dermatologjik, në lëkurë të ndjeshme.
 • Hipoalergjik.

Udhëzimet mbi përdorimin

Vendoseni çdo mbrëmje në një lëkurë të pastër dhe të thatë.

Indikimi: Të gjitha llojet e lëkurës.

 

0/5 (0 Reviews)
Firma

Vichy

Lloji i lëkurës

E thatë, Normale, Mikse

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Aqua, Glycerin, Dimethicone, Rhamnose, Isohexadecane, Alcohol Denat., Propanediol, Isopropyl Isostearate, Vinyl Dimethicone Silsesquioxane Crosspolymer, Cetyl Alcohol, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Behenyl Alcohol, Nylon-12, PEG-100 Stearate, CI77163, CI77891, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Arachidyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Caffeine, Neohesperidin Dihydrochalcone, Palmitic Acid, Phenoxyethanol, Adenosine, Ammonium Polyacryldimethyltauramide, Disodium Stearoyl Glutamate, Disodium EDTA, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Synthetic Fluorphlogopite, Acrylamide/Sodium Acrylolydimethyltaurate Copolymer, Ethylhexyl Hydroxystearate, Polysorbate 80, Parfum

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Liftactiv Supreme krem nate”

LART