- 20%

Vichy – Liftactiv Supreme Day Cream (SPF 30)

(2 përshtypje mbi produktin)

4,240 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Vichy – Liftactiv Supreme Day Cream SPF30

Ky krem ​​hidratues anti-plakje me SPF ka një formulë jo të yndyrshme me Acid Hyaluronic për të ndihmuar në zvogëlimin e shfaqjes së rrudhave dhe plakjes së lëkurës dhe mbron lëkurën nga dëmtimet e mëtejshme të shkaktuara nga ekspozimi UV.

Përbërësit kryesorë dermatologjikë:

Acid Hialuronik me peshë të ulët molekulare

 • Formuluar për të synuar rrudhat ndërsa ndihmon lëkurën të mbrohet nga rrudhat e reja të shkaktuara nga UV
 • Pasuruar me Acid Hyaluronic me clirim të ngadalësur
 • Lëkura ndihet më e fortë dhe më e ngritur
 • Lëkura duket më e mbushur

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni Liftactiv Supreme Day Cream SPF30 në lëkurë të pastër dhe të thatë mbasi keni aplikuar serumin tuaj (preferohet Vichy Mineral 89).

0/5 (0 Reviews)
Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

50ml

SPF

30

AQUA / WATER, GLYCERIN, OCTOCRYLENE, NIACINAMIDE, RHAMNOSE, ALCOHOL DENAT.,HOMOSALATE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, PROPYLENE GLYCOL, POLY C10-30 ALKYL ACRYLATE, ADENOSINE, FAEX EXTRACT / YEAST EXTRACT, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, SODIUM ACETYLATED HYALURONATE, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, TOCOPHEROL, CETYL ALCOHOL, BEHENYL ALCOHOL, CAPRYLYL GLYCOL, DISODIUM ETHYLENE DICOCAMIDE PEG-15 DISULFATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN,GLYCERYL STEARATE, GLYCERYL STEARATE CITRATE, SILICA,SODIUM ACRYLATES CROSSPOLYMER-2,SODIUM POLYACRYLATE,PHENOXYETHANOL,PARFUM / FRAGRANCE

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 3
  vlerësime
 • 5 Yje
  33%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  67%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Vichy – Liftactiv Supreme Day Cream (SPF 30)
 • Miranda D.

  Te le nje shkelqim te bukur ne fytyre.

 • .

  E bleva por me duket i trashe ne aplikim,me zor shperndahet dhe thithet ,dhe i shtenjte

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART