- 20%

Vichy – Liftactiv Specialist Peptide-C Ampoule

(3 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 4,600 Lekë.Current price is: 3,680 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Dozë e përditshme, e përqendruar kundër rrudhave. Ushqejeni lëkurën tuaj me ampulën e parë të avancuar të Vichy, e përqëndruar me përbërës dermatologjikë që veprojnë tek vijat e holla dhe rrudhat, humbjen e tonicitetit dhe nxisin ndriçimin e lëkurës.

Me një koktejl përbërësish dermatologjikë ku përfshihet 10% Vitaminë C, Acid Hialuronik me origjinë natyrale dhe bio-peptide, të inkapsuluara në një ampulë. Kjo formulë e fuqishme dhe minimaliste shpërndahet në dozën e duhur me një efikasitet të provuar klinikisht.

Formulë hipoalergjike. E testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

Udhëzime mbi përdorimin

Çdo paketim përmban 10 ampula, për përdorim një ampulë në ditë, gjysëm në mëngjes dhe gjysëm në darkë. Formula është dizenjuar për tu aplikuar në lëkurë të pastër para rutinës suaj normale.

Firma

Vichy

Mosha

25+

Forma

Ampula

Sasia

10ml, 10

Përbërësit
Aqua / Water, Glycerin, Rhamnose, Prunus Armeniaca Kernel Oil / Apricot Kernel Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Cetyl Alcohol, Zea Mays Starch / Corn Starch, Butyrospermum Parkii Butter / Shea Butter, Petrolatum, Glyceryl Stearate, Pentylene Glycol, Dimethicone, PEG-40 Stearate, Cera Alba / Beeswax, Hydroxyethylpiperazine Ethane Sulfonic Acid, Stearyl Alcohol, Sorbitan Tristearate, Dimethiconol, Triethanolamine, Myristyl Alcoho, Phenoxyethanol, Adenosine, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Ascorbyl Glucoside, Poloxamer 338, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Parfum / Fragrance, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Pështypjet mbi produktin
 • 4.67
  vlerësime
 • 5 Yje
  33%
  4 Yje
  17%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
3 përshtypje për Vichy – Liftactiv Specialist Peptide-C Ampoule
 • Iljada B.

  Super e kenaqur. Si fillestate e perdorimit te vit C me ka pelqyer. Do e riblej perseri. Rraporti cmim cilesi le pak per te deshiruar. Mund te gjesh dhe me lir.

 • Iljada B.

  Vit C me e mire qe kam perdorur. Nuk ngjit ne fytyre, perthithet shpejt, ideale per cdo tip lekure. Vetem cmimi pak i larte, por per rezutati qe ofron deri diku ja vlen. Vichy ka goditur ne shenje me kte produkt.

 • Ledia O. (blerës i verifikuar)

  Antioksidant i shkelqyer . Paketimi ne ampula eshte nje menyre perfekte qe vitamina C te mos oksidohet . Me pelqen shume.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART