- 20%

Vichy – Liftactiv Specialist Glyco-C ampula

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 4,600 Lekë.Current price is: 3,680 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Formulë anti-age që vepron në disa tipe të ndryshme hiperpigmentimi, duke përmirësuar pamjen e lëkurës dhe zbehur njollat.

Vichy Liftactiv Specialist Glyco-C nuk ka vetëm veprim kundër rrudhave, por është edhe një formulë me veti depigmentuese. E pasur me 10% AHA, ka një efekt eksfoliues e cila largon shtresën e sipërme të qelizave të vdekura dhe stimulon rigjenerimin qelizor. Ditë pas dite, toni i lëkurës është i unifikuar, struktura e lëkura zbutet, hiperpigmentimi reduktohet.

Përmban Acid Hialuronik dhe vitaminë CG. Acidi hialuronik ofron hidratim të thellë ndërsa Vitamina CG (Ascorbyl glucoside) mbron lëkurën nga radikalet e lira, promovon prodhimin e kolagjenit dhe zbardh lëkurën.

Këto ampula janë të përshtatshme për të gjithë tipet e lëkurave dhe jo vetëm parandalojnë dhe reduktojnë shenjat e moshës, por gjithashtu i jep lëkurës një shkëlqim natyral, duke zbutur në të njejtën kohë hiperpigmentimin, shenjat e akneve dhe njollat kafe.

 • E formuluar pa alkool, parfum, paraben, silikone. E testuar dermatologjikisht.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në darkë në lëkurë të pastër, duke e masazhuar butësisht. Prisni të paktën 30 sekonda para se të aplikoni një serum ose krem.

 

 

Firma

Vichy

Mosha

30+

Forma

Ampula

Sasia

10

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Vichy – Liftactiv Specialist Glyco-C ampula
 • Iljada B.

  Kur kombinohet me xhel hidratues mineral 89 behet nje super kombinim

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART