- 20%

Vichy – Liftactiv Specialist Collagen Night Cream

Original price was: 5,900 Lekë.Current price is: 4,720 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Vichy – Liftactiv Specialist Collagen Night Cream

Kremi i natës nga Liftactiv Specialist Collagen synon korrigjimin e shenjave të dukshme pas humbjes së kolagjenit në lëkurë. Kjo formulë përfshin bio-peptide, resveratrol me origjinë natyrore dhe ujë mineral vullkanik të Vichy për të zbutur menjëherë lëkurën brenda natës.

Përbërësit kryesorë dermatologjikë:

 • Bio-peptidet
 • Resveratrol me origjinë natyrore
 • Uji mineral Vichy

Karakteristikat:

 • Lëkurë e hidratuar
 • Zvogëlim i shenjave të plakjes
 • I përshtatshëm edhe për lëkurat më të ndjeshme.
 • Hipoalergjik.
 • Testuar nën kontroll dermatologjik.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në darkë pas pastrimit të fytyrës, në lëkurë të thatë. Për rezultate më të mira, shoqërojeni me kremin e ditës të së njëjtës linjë: Liftactiv Specialist Collagen Day Cream.

Firma

Vichy

Mosha

35+

Forma

Vazo

Sasia

50ml

(Mixte Aqua/Water, European/US Aqua/Water) B250586/1 (Amérique du Nord Aqua/Water/Eau, North America Aqua/Water/Eau) B250587/1 (Amérique du Nord Aqua/Water/Eau Nano, North America Aqua/Water/Eau Nano) B250588/1 (Mixte Aqua/Water Nano, European/US Aqua/Water Nano).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Liftactiv Specialist Collagen Night Cream”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART