- 20%

Vichy – LiftActiv Specialist B3 Serum

4,560 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Vichy – LiftActiv Specialist B3 Serum

Njollat ​​e errëta kërkojnë rezultate klinike. Jo vetëm që janë të vështira për t’u trajtuar, por ato gjithashtu rriten nën agresorët e përditshëm, siç është ndotja. Zbuloni Serumin LiftActiv B3 me efikasitet të provuar klinikisht për të reduktuar njollat ​​e errëta dhe rrudhat në 8 javë. Formuluar me një kombinim të përbërësve dermatologjikë që punojnë së bashku për të synuar njollat ​​e errëta dhe madje edhe tonin e lëkurës. Kjo formulë është e përshtatshme për të gjitha nuancat e lëkurës dhe është pa aromë dhe e testuar ndaj alergjive.

 • Zbeh dukshëm njollat e errëta
 • Redukton pamjen e rrudhave
 • Njëtrajtëson tonin e lëkurës
 • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës
 • Pa parfum

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoreni produktin dy herë në ditë për rezultate optimale.
Kthejeni produktin me kokë poshtë dhe shtypni bazën e majës së aplikuesit për të shpërndarë formulën.
Aplikoni disa pika në të gjithë fytyrën në mëngjes dhe në mbrëmje.
Aplikoni SPF gjatë ditës.

Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

flakon me aplikator

Sasia

30ml

AQUA / WATER / EAU • BUTYLENE GLYCOL • NIACINAMIDE • HYDROXYETHYLPIPERAZINE ETHANE SULFONIC ACID • GLYCERIN • HYDROXYETHYL UREA • PROPYLENE GLYCOL • GLYCOLIC ACID • TRANEXAMIC ACID • ALLANTOIN • SODIUM HYDROXIDE • PHENOXYETHANOL • CHLORPHENESIN • ASCORBYL GLUCOSIDE • CAPRYLYL GLYCOL • HYDROLYZED RICE PROTEIN • VITREOSCILLA FERMENT • TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE • XANTHAN GUM • PENTYLENE GLYCOL

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – LiftActiv Specialist B3 Serum”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART