- 20%

Vichy – Liftactiv Serum 10 për konturet e syve dhe qerpikëve

Original price was: 4,620 Lekë.Current price is: 3,696 Lekë.

Serum për konturet e syve dhe qerpikët

(Liftactiv Serum 10 yeux)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

SYTЁ-QERPIKЁT

Efekt lifting-shkёlqim i menjehershёm. Qerpikёt e forcuar pёr tё zmadhuar dhe rinuar shikimin e syrit.

RISI: Serumi i parё anti-moshё pёr sytё  dhe qerpikёt me pёrbёrje: Rhamnose, dylle dhe agjente shkelqyes.

Firma

Vichy

Linja

Liftactiv

Mosha

40+

Forma

Flakon

Sasia

15ml

Aqua / water – rhamnose – glycerin – alcohol denat. – dimethicone – hydroxyethylpiperazine ethane sulfonic acid – peg-20 methyl glucose sesquistearate –ci 77891 / titanium dioxide – mica – triethanolamine – sodium hyaluronate – salicyloyl phytosphingosine – palmitoyl oligopeptide – palmitoyl tetrapeptide-7 – phenoxyethanol – adenosine – ammonium polyacryldimethyltauramide / ammonium – polyacryloyldimethyl taurate – chlorphenesin – disodium edta – xanthan gum – octyldodecanol – acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer – n-hydroxysuccinimide – chrysin

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Liftactiv Serum 10 për konturet e syve dhe qerpikëve”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART