- 20%

Vichy – Liftactiv Collagen Specialist

(2 përshtypje mbi produktin)

4,720 Lekë

Përshkrimi i Produktit

LiftActiv Collagen Specialist korrigjon shenjat që lidhen me humbjen e kolagjenit në lëkurë. Ajo mbush rrudhat, riformon konturet e fytyrës dhe unifikon pamjen.

Kjo përkujdesje përmban një formulë të pasur me Peptide anti-age të tipit I dhe II dhe Vitaminë C.

E përshtatshme për të gjithë tipet e lëkurave.

Rezultatet

 • Që nga aplikimi i parë, lëkura është më e tonifikuar.
 • Pas 4 javësh, rrudhat janë dukshëm më të zbehta.
 • Pas 8 javësh aplikim, ka një reduktim në pigmentim dhe në lëkurën e varur.

Hipoalergjike. E testuar në lëkurë të ndjeshme.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një shtresë të hollë në lëkurë të pastër në mëngjes. Evitoni zonën rreth syve.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Vichy

Mosha

35+

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Përbërësit
Aqua/Water, Glycerin, Dimethicone, Isohexadecane, Alcohol Denat., Silica, Hydroxyethylpiperazine Ethane, Sulfonic Acid, Propanediol, Synthetic Wax, PEG-10 Dimethicone, Eperuata Falcata Bark Extract, PEG-30 Dipolhydroxystearate, Stearyl Alcohol, Sorbitan Oleate, Dimethicone/PEG-10/15 Crosspolymer, Dimethicone/Polyglycerin-3 Crosspolymer, Ceteareth-6, Sodium Acrylates Copolymer, Sodium Citrate, Sodium Hydroxide, Sodium Phytate, Cyclodextrin, Adenosine, Ascorbyl Glucoside, Nylon-12, Isopropyl Alcohol, Propylene Carbonate, Dipropylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Caprylyl Glycol, Acetyl Tetrapeptide-9, Synthetic Fluorphlogopite- Disteardimonium Hectorite, Dextrin, Pisum Sativum Extract / Pea Extract, Tocopherol, Phenoxyethanol, CI 15985 / Yellow 6, CI 77891 / Titanium Dioxide, Parfum/ Fragrance.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  67%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Vichy – Liftactiv Collagen Specialist
 • Anila M. (blerës i verifikuar)

  Jep ndjesi të bute dhe ndihmon ne rrudhat e para. Eshte I lehte dhe vendoset edhe poshte make up!

 • Miranda D.

  E kam aplikuar cdo dark ne lekure te paster per 1 muaj rresht, rrezultati me ka mahnitur. Ne mengjese vendisja kremin me kolagjen me spf 25 dhe lekura qendronte aq e bute dhe nuk te yndyroset. Love it

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART