- 20%

Vichy – Liftactiv Collagen Specialist (SPF 25)

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 5,900 Lekë.Current price is: 4,720 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Liftactiv Collagen Specialist Fluid SPF25 është një përkujdesje e fuqishme, anti-rrudhë, krem dite, i formuluar specifikisht për të luftuar shenjat e humbjes së kolagjenit dhe mbron kundër plakjes së shkaktuar kundër rrezatimit UVA dhe UVB.

I pasur me përbërës aktivë dermatologjikë ku përfshihet acidi hialuronik, vitamina E dhe bio-peptidet, të kombinuara me filtrin mbrojtës SPF 25. Kjo formulë e lehtë ofron hidratim deri në 24 orë duke e mbajtur lëkurën të tonifikuar dhe plot ndriçim.

E përshtatshme për të gjithë tipet e lëkurave. E testuar klinikisht dhe dermatologjik.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes në fytyrë, qafë dhe dekolte. Shmangni zonën rreth syve.

Firma

Vichy

Mosha

40+

Forma

Tubet

Sasia

50ml

SPF

25

Aqua /Water, Glycerin, Octocrylene, Homosalate, Ethylhexyl Salicylate, Dimethicone, Silica, Butylmethoxydibenzoylmethane, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Glycolic Acid, Stearic Acid, Dicaprylyl Carbonate, Steareth-100, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Sodium Hydroxide, Sodium Hyaluronate, Myristic Acid, Cyclodextrin, Palmitic Acid, Phenoxyethanol, Phenylethyl Resorcinol, Guanosine, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Ascorbyl Glucoside, Tocopherol, Caprylyl Glycol, Trisodium , Ethylenediamine Disuccinate, Xanthan Gum, Pentarerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Pisum Sativum (Pea Extract), Parfum/Fragrance. Code F.I.L. B229949/1).

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Vichy – Liftactiv Collagen Specialist (SPF 25)
 • Miranda D.

  Kremin me kolagjen e adhuroj. Fytyra te rrin e bute dhe mat. Eshte super

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART