- 20%

Vichy – Liftactiv Serum Anti-Oksidant me Vitaminë C

(2 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 5,900 Lekë.Current price is: 4,720 Lekë.

(LiftActiv Anti-Oxidant and Anti-Fatigue Cure)

Përshkrimi i Produktit

Vichy – Liftactiv Serum Anti-Oksidant me Vitaminë C

I formuluar me 15% vitaminë C të pastër, ky serum i fuqishëm rrit mbrojtjen anti-oksiduese të lëkurës së lodhur për të ndriçuar dhe shtuar shkëlqimin.

Serumi Liftactiv Supreme Vitamin C është i pasur me Pycnogenol dhe Vitamin E dhe përforcon funksionin e barrierës së lëkurës, duke dhënë rezultate të provuara klinikisht në vetëm 10 ditë. Në 10 ditë, lëkura është më e tonifikuar, me ndriçim dhe me pak vija të holla.

Serumi Liftactiv Supreme Vitamin C është riformuluar, për ta bërë lëkurën të duket më e lëmuar për një çehre të freskët dhe rrezatuese.

Për çdo grua mbi 35 vjeç e cila kerkon zgjidhje të shpejtë për të mbajtur lëkurën e shëndetshme, pamje të çlodhur dhe të re, pavarësisht kushteve të jetesës. I përshtatshëm dhe i sigurtë për të gjitha tipet e lëkurave. Produkt hipoalergjik. Nuk përmban aromë dhe as alkool.

Përbërësi kryesor dermatologjik: 15% Vitaminë C e pastër

Përfitimet kryesore:

 • Lëkura rifiton rrezatimin dhe zbut edhe linjat më të imëta të rrudhave.
 • Lufton shenjat e moshës dhe lodhjes
 • Tonifikon lëkurën
 • I jep shkëlqim
 • Me 0% parfum, ngjyrues, silikon, paraben.

Ideal për periudhat e stresit, lodhjes dhe ndryshimet e stinëve.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni 4-5 pika serum Liftactiv C15 në pëllembën e dorës tuaj dhe aplikojeni në fytyrën e pastër e të thatë, duke evituar konturin e syve dhe buzëve. Aplikojeni një herë në ditë (mëngjes ose mbrëmje).

Rekomandohet të aplikoni një krem mbrojtës me të paktën SPF 15 që ta mbroni lëkurën tuaj nga rrezet UV.

Firma

Vichy

Linja

Liftactiv

Mosha

30+

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

20ml

AQUA / WATER / EAU • ASCORBIC ACID • BUTYLENE GLYCOL • DIPROPYLENE GLYCOL • GLYCERIN • HYDROLYZED LUPINE PROTEIN • HYDROLYZED RICE PROTEIN • PINUS PINASTER BARK/ BUD EXTRACT • HYDROLYZED HYALURONIC ACID • NEOHESPERIDIN DIHYDROCHALCONE • SODIUM HYALURONATE • PENTYLENE GLYCOL.

Pështypjet mbi produktin
 • 4.5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  50%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Vichy – Liftactiv Serum Anti-Oksidant me Vitaminë C
 • .

  Jam e kenaqur nga ky serum. Nuk eshte irritues dhe perhapet lehtesisht. Perthithet mire ne lekure dhe lidhet mire me kremrat e tjere te rutines scincare. Formulimi ne baze ujore nuk e ben te volitshem perdorimin e tij per me shume se 1 muaj pasi fillon te oksidohet, por sasia ne shishe duket e llogaritu per te zgjatur fiks aq ?! Mua me mbaroi fiks per 1 muaj. Raporti sasi cmim, meh, gjen dhe me lire, por kur e gjen me ulje, eshte pranueshem.

 • Anxhela A.

  Super

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART