- 20%

Vichy – Idealia Yeux (për sytë)

Original price was: 4,000 Lekë.Current price is: 3,200 Lekë.

Krem për rrathët e zinj të syve dhe antirrudhë për rrudhat e lehta.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Vichy – Idealia Yeux (për sytë)

Kremi Vichy Idealia Eyes synon  të trajtojë sytë me pamje të lodhur, duke reduktuar shfaqjen e linjave  më të imëta.

Për ata që duan ta jetojnë jetën në maksimum dhe duan të synojnë të trajtojnë linjat e rrudhave më të holla. Vichy Idealia, në sytë me pamje të lodhur ka si funskion të zbusë dhe zvogëlojë linjat më të holla duke e lënë konturin e syve të ndjehet më të butë, të hidratuar dhe më elastike.

Ky produkt inovativ i kujdesit për sytë nga Vichy zbut  dhe ndihmon menjëherë në përmirësimin e pamjes së lëkurës së zonës së syve. Aplikuesi i ri prej silikoni është zhvilluar për të ndihmuar në krijimin e një prekjeje të butë, por me saktësinë e një furçe.

I pasur me ndriçim të menjëhershëm dhe një kombinim të kompleksit të shkëlqyer DRM-Bright, kafeinë + vitaminë B3 Vichy Idealia Eyes është testuar klinikisht nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmologjik.

I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme. Testuar në sy të ndjeshëm nën kontrollin okulistik.

Produkt hipoalergjik. Jo komedogjene. Me ujë termal spa Vichy. Nuk përmban Paraben.

Udhëzime mbi përdorimin

Ushtroni butësisht një presion të lehtë në fund të tubetit për të shtrydhur një sasi të vogël produkti në aplikues. Duke përdorur ndihmën e aplikuesit, përhapeni produktin në konturin poshtë syrit, duke nisur nga brenda dhe duke e përhapur nga jashtë  në drejtim të rrudhave të syve.

Pa aplikuar më tepër produkt, lëmoni përpara dhe pas disa herë për ta përhapur produktin në mënyrë të barabartë.

Duke përdorur majat e gishtave, prekni butësisht zonën e konturit të syve për të lehtësuar depërtimin.

Firma

Vichy

Linja

Idealia

Mosha

30+

Forma

Tubet

Sasia

15ml

DRM-Bright complex, caffeine + vitamin B3, Illuminators & Blurring Agents

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Idealia Yeux (për sytë)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART