- 20%

Vichy – Idealia Pro, korrektor për njollat e errëta

Original price was: 4,760 Lekë.Current price is: 3,808 Lekë.

Krem për korigjimin e 5 llojeve të njollave: tё errёta, solare, tё pleqёrisё ,njolla tё kuqe dhe imperfeksione.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Trajton:Njolla, humbje tё  njёtrajtshmёrisё ,humbje tё  ngjyrёs sё lёkurёs.
Krijues i lёkurёs ideale dhe ngjyres homogjene

Formulё inovative: 11 vjet kёrkime mbi njollat.
DRM- kompleks i shkёlqyer qё permban: Vitamin Cg, Procysteine and Eperuline, + LHA(acid hialuronik) pёr tё  vepruar mbi origjinёn e njollave,qё kёrkimi i VICHY ka evidentuar nё lёkurё, dhe pёr tё rregulluar prodhimin e melaninёs.

Trajton njollat : tё errёta, solare, tё pleqёrisё ,njolla tё kuqe dhe imperfeksione.

Firma

Vichy

Mosha

20+

Forma

Flakon

Sasia

30ml

Aqua / water, dimethicone, glycerin, ascorbyl glucoside, caprylic/capric triglyceride, titanium dioxide, isopropyl lauroyl sarcosinate, peg100stearate, c1314 isoparaffin, peg/ppg/polybutylene glycol8/5/3 glycerin, ci 77891 / titanium dioxide, stearic acid, potassium hydroxide, mica, glycerylstearate, glycine soja oil / soybean oil, glycyrrhiza glabra extract / licorice root extract, dimethiconol, silica, sodium citrate, salicylic acid, palmitic acid, aluminum hydroxide, phenoxyethanol, tocopherol, poloxamer 338, disodium edta, chlorphenesin, laureth7, capryloyl salicylic acid.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Idealia Pro, korrektor për njollat e errëta”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART