- 20%

Vichy – Idealia Peeling

3,200 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Idealia Peeling është trajtim nate me një teksturë fluide dhe të freskët. Eshtë i përshtatshëm me lëkurat e zbehta dhe jo homogjene që duan të heqin shenjat e lodhjes, poret e dukshme dhe rrudhat.
Eksfolianti delikat përmban acid glokolik, Hepes dhe esktrakt të fermantuar të çajit të zi (aktivizues i shkëlqimit), polifenole antioksidante të boronicës dhe ujë termal të mineralizuar Vichy.
Lëkura bëhet më e njëtrajtshme , e butë dhe më e ndritshme. Ne çdo zgjim ju do të keni një lëkurë më të butë.

Pa paraben.
E përshtatshme për lëkura të ndjeshme.
E testuar dermatologjikisht.

Përdorimi:
Aplikojeni në darkë me një tampon pambuku në lëkurë të pastruar e të thatë.
Mos e shplani. Mund të vazhdoni me kremin tuaj të natës.

Firma

Vichy

Linja

Idealia

Forma

Flakon

Sasia

100ml

Aqua / Water, Alcohol Denat., Hydroxyethylpiperazine Ethane Sulfonic Acid Hepes [5%], Propylene Glycol, Glycolic Acid, Glycerin, Sodium Hydroxide, Citric Acid, BHT, Bis-PEG-18-Methyl Ether Dimethyl Silane, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, CI 17200/Red 33, Potassium Sorbate, Sorbitol, Saccharomyces/Xylinum/Black Tea Ferment, Sodium Citrate, Phenoxyethanol, Ascorbyl Glucoside, Hydroxyethylcellulose, Biosaccharide Gum-1, Xanthan Gum, Pantheol, Biotin, Parfum/Fragrance

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Idealia Peeling”

LART